Lojistik

Karayolu taşımacılığı,

2008 Yılından bu yana; Geleneksel hizmet anlayışı ve tecrübesiyle, uluslararası taşımacılıkta kurumsal isim olma yolunda hızla ilerleyen Aysa Turizm, Avrupada karayoluyla ulaşılabilecek her yere taşımacılık hizmeti vermektedir.

Aysa Turizmin tüm araçları, Uydu Takip Sistemi ile donatılmış olup her daim izleme sağlanmıştır. 24 saat canlı olarak araçtan ofisten araca bilgi akışı sağlanmakta ve hizmet aksamalarınihayete erdirilmekte, bu süreç talep edildiğinde sizler tarafından da web üzerinden takip edilebilmektedir.

Her yıl yenilenen araç filomuzla; Güvenilir ve ekonomik çözümlerle müşterilerimizin ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşıyabilmekteyiz.


Havayolu ve Denizyolu Taşımacılığı

Bütün Avrupa Sizin sloganı ile yola alan Aysa Turizm, müşterilerine çözüm odaklı hizmetler sunmak için ; Avrupada bulunan tüm deniz ve hava limanlarına taşımacılık faaliyetlerini profesyonel acenta ve tecrübeli ofis ağı ile birlikte, müşterilerimize uzman hizmek vermektedir.


Depolama,

75.000 m2 Depolama alanımız,

25.000 m2 Gümrüklü depolama sahamız,

20.000 m2 Palet raf kapasitemiz,

Hidrolik sistemli rampalarımız ve

58 Kişilik tecrübeli kadromuz ile

İstanbul, Kocaeli (Gebze) ve Mersin’de ki Depolarımızla;ematenize sahip çıkarız.A Sınıfı Firmalar, A Sınıfı Hizmet!..
 

 

Sosyal medyada da hizmetinizdeyiz

Aysa Kurye'yi yenilenen mobil, tablet uyumlu web sitemizden ve Facebook, Twitter, İnstagram, Google gibi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Aysa Turizm

Aysa Turizm ve Uluslararası Nak. ve Tic. Ltd. Şti, Ulaştırma Bakanlığının yönetmeliğinde belirtilen yasal haklar çerçevesind...

İletişim

Evren Mah. Gülbahar Caddesi 3/1. Sokak No:18A Güneşli - Bağcılar / İstanbul
+90 (212) 651 81 31
+90 (212) 651 99 03
info@aysaturizm.com