Aysa Kurye

Aysa Turizm ve Uluslararası Nak. ve Tic. Ltd. Şti, Ulaştırma Bakanlığının yönetmeliğinde belirtilen yasal haklar çerçevesinde ( P1 Yetki Belgesi ) kurye hizmeti vermektedir. Küresel ekonomik gelişmeler, ülkeleri farklı stratejiler geliştirmeye, ticareti ve ticareti birinci elden etkileyen faktörleri düzenlemeye ve bu sayede avantajlı bir konum elde edebilme içgüdüsüyle hareket etmeye zorlamaktadır.

Şirketimiz; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı ve sanayi kuruluşları tarafından yürütülen projeleri müşterilerimize daha iyi hizmet edebilmek adına taslak aşamasından itibaren takip etmektedir.

Aysa Kurye, kurulduğu yıldan beri taşımacılık alanında kurumsal kurye hizmeti vermektedir. Kurulduğumuz günden itibaren taşımacılık sektörünün gelişimi ve yönlenmesinde rol oynuyor. Dünya'daki gelişmeleri yakından izleyip en yeni çözümlerle sektöre hizmet getirmekteyiz.

Şirketimiz, merkezi İstanbul olmak üzere ticaret hacminin yüksek olduğu Bursa ve İzmir gibi liman bölgeleri de dahil olmak üzere 70'e yakın moto kurye, yaya kurye ve arabalı kurye ile hizmet vermektedir.

Aysa Kurye; Ambarlı, Erenköy ve Halkalı gibi gümrüklerle sürekli irtibat halinde olup müşterilerimizin memnuniyetini maksimum seviyede tutmayı amaçlamaktadır.

Taşımacılıkta Güvenli ve Hızlı Ulaşım Aysa Kurye

Sosyal medyada da hizmetinizdeyiz

Aysa Kurye'yi yenilenen mobil, tablet uyumlu web sitemizden ve Facebook, Twitter, İnstagram, Google gibi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Aysa Turizm

Aysa Turizm ve Uluslararası Nak. ve Tic. Ltd. Şti, Ulaştırma Bakanlığının yönetmeliğinde belirtilen yasal haklar çerçevesind...

İletişim

Evren Mah. Gülbahar Caddesi 3/1. Sokak No:18A Güneşli - Bağcılar / İstanbul
+90 (212) 651 81 31
+90 (212) 651 99 03
info@aysaturizm.com