Eğitim Faaliyetleri

Önce İş Sağlığı Ve İşçi Güvenliği.!

Aysa Kurye, iç ve dış personellerini düzenli eğitimden geçirmektedir. Aysa Moto Kurye, işe alım ve oryantasyon süreçlerine maksimum değer vermekte olup oryantasyon süreci profesyonel İK personeli tarafından takip edilmektedir.

Personel Özlük Dosyalama işleminde çalışma arkadaşlarımızdan zorunluluk gerektiren Sağlık raporu, Sabıka kaydı, İkametgah, Vukuatlı Nüfus Cüzdanı gibi belgelerle beraber Kan grupları, yetkinlik belgeleri de alınıp dosyalama süreci nihayetlendiriliyor.

İş Sağlığı ve İşçi Güvenliği kapsamında eğitimler veriliyor. Tehlikesi yüksek risk altında çalışan kuryelerimize bu eğitimler ile kask takma zorunluluğu, koruyucu kurye giysileri, trafik kural işaret ve işaretçilerine uyma, güvenli motosiklet kullanma gibi süreçler hakkında bilinçlendirme yapılıyor.

 

Kuryelerimiz;

Sosyal medyada da hizmetinizdeyiz

Aysa Kurye'yi yenilenen mobil, tablet uyumlu web sitemizden ve Facebook, Twitter, İnstagram, Google gibi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Aysa Turizm

Aysa Turizm ve Uluslararası Nak. ve Tic. Ltd. Şti, Ulaştırma Bakanlığının yönetmeliğinde belirtilen yasal haklar çerçevesind...

İletişim

Evren Mah. Gülbahar Caddesi 3/1. Sokak No:18A Güneşli - Bağcılar / İstanbul
+90 (212) 651 81 31
+90 (212) 651 99 03
info@aysaturizm.com