Fiyat Öğren

Fiyat Hesaplama


Alım Yeri *
Teslim Yeri *
Hesapla Fiyat Hesapla

Fiyatlandırma Açıklaması:

Fiyatlarımız, A4 zarf boyutunda olan gönderileriniz içindir. Daha büyük ölçekteki gönderilerin fiyatlarını öğrenmek için müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

*18.00' den sonra ve 1,5 saat diliminde teslim edilmesi gereken kurye gönderilerini "Express Kurye" alır.

*Saat 19.00' dan sonra kurye gönderisi yapılabilirsiniz. Yalnız bu gönderiler "Gece Kurye" kapsamında ücretlendirilir.

Belirttiğimiz gönderi süreleri normal hava şartları için geçerlidir. Hava şartları, trafik durumu ve mücbir sebeplere göre değişkenlik gösterebilir.

 

EK ÜCRETLER

Peşin Müşteri Abone Müşteri
KDV - Dahil KDV - Hariç
Bekleme Ücreti - (5dk hariç) 2.00 TL Bekleme Ücreti -  (5dk hariç) 1.00 TL
Köprü Ücreti - 5.00 TL Köprü Ücreti - 4.50 TL

 

Aysa Kurye Taşıma Sorumluluğu

Moto Kurye, Arabalı Kurye ve Yaya Kuryelerle gerçekleştirilen taşımalarda doğabilecek risklere karşı Aysa Kurye tarafından aşağıda belirtilen şekilde teminat altına alınmaktadır.

1.Normal Kurye gönderilerinizde çalınma, hasar görme vb. durumlarında gönderi ücretinin 4 katı kadar "Taşıma Sorumluluğu Kapsamında" karşılanmaktadır.

2.Express Kurye gönderilerinde çalınma, hasar görme vb. durumlarında taşınmakta olan ürün bedelinin 100 TL' ye kadar değeri "Taşıma Sorumluluğu Kapsamında" karşılanır.Muhim Açıklama: Gönderilerinizin  "Taşıma Sorumluluğu Kapsamında"  olabilmesi için iş teklifi sırasında gönderi içeriğinin belirtilerek  "Taşıma Sorumluluğu Kapsamında" taşınmasının bildirilmesi gerekmektedir.

Gönderilerinizin herhangi bir kayıba mahal vermeyecek şekilde müşteri tarafından paketlenmesi ve kuryeye nizami bir uslupla teslim edilmesi gerekmektedir. Teklif verildiği sırada bildirilmesi halinde  "Taşıma Sorumluluğu"  teyitli olacaktır.

Sosyal medyada da hizmetinizdeyiz

Aysa Kurye'yi yenilenen mobil, tablet uyumlu web sitemizden ve Facebook, Twitter, İnstagram, Google gibi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Aysa Turizm

Aysa Turizm ve Uluslararası Nak. ve Tic. Ltd. Şti, Ulaştırma Bakanlığının yönetmeliğinde belirtilen yasal haklar çerçevesind...

İletişim

Evren Mah. Gülbahar Caddesi 3/1. Sokak No:18A Güneşli - Bağcılar / İstanbul
+90 (212) 651 81 31
+90 (212) 651 99 03
info@aysaturizm.com